“Odyseusze uczą się marzyć”

Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Informujemy, że 25 maja 2018 r.  wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych, określane jako RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych).
Radio Katowice o naszej szkole:

Nasza kadra

Alina Czekaj

 aczekaj

Z wykształcenia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i pedagog szkolny. Pochłania książki i pisze bajki

dla dzieci. Posiada kwalifikacje z naturoterapii i refleksologii. W szkole pełni obowiązki dyrektora

szkoły.

 

Agata Witoszek

awitoszek

Z wykształcenia polonistka, nauczyciel języka migowego, wieloletni pracownik Uniwersytetu

Śląskiego. Lubi dobrą literaturę iberoamerykańską i podróże. W szkole pełni obowiązki w-ce dyrektora, sekretarza szkoły i nauczyciela języka migowego.

Klaudia Chrapek

chrapek

Magister filologii germańskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną oraz podróże. Preferuje kreatywne nauczanie języka obcego poprzez ruch, zabawę i śpiew.

 

Alina Jucha

02

Nauczyciel Dyplomowany z wieloletnim stażem, historyk, pedagog szkolny. Posiada uprawnienia przewodnika turystycznego. Jej hobby to podróże.

 

Marcin Zarzycki

zarzycki

Biolog. Nauczyciel mianowany. Pasją do odkrywania tajemnic przyrody zaraża kolejne pokolenia uczniów.

 

Piotr Czekaj

czekaj2

Z wykształcenia nauczyciel muzyki, informatyki, programowania, techniki, edukacji dla bezpieczeństwa. Jego pasją jest fotografia.

 

Grażyna Wieliczka

wieliczka2

W szkole śpiewająco, z gitarą prowadzi zajęcia z religii i wychowania do życia w rodzinie. Od wielu lat z wielkim zaangażowaniem prowadzi akcje charytatywne.

 

Katarzyna Kawalerowicz

kawalerowicz

 

Z wykształcenia psycholog (specjalność kliniczna). Pracuje z dziećmi i młodzieżą na każdym etapie edukacyjnym.

Lubi książki i górskie wędrówki.

Ponadto kontynuuje kształcenie w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z poradnictwem młodzieżowym i rodzinnym.

W szkole pełni obowiązki psychologa i pedagoga szkolnego.

 

Grażyna Papiernik
Grażyna Papiernik

Z wykształcenia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda, polonista. W Odysei pełni funkcję wychowawcy klasy 1 oraz logopedy. Lubi dobrą literaturę polską i rosyjską. Pasjonuje się rękodzielnictwem.

 

Sylwia Brożyńska-Szweblik

Sylwia Brożyńska Szweblik

Nauczyciel języka polskiego, a także nauczyciel wspomagający. Jej pasją od dzieciństwa jest taniec. Uwielbia też czytać książki, a razem z rodziną każdą wolną chwilę stara się spędzić na wędrówkach górskich.

 

Grzegorz Lizak

Grzegorz Lizak

Z wykształcenia mgr inż. matematyki oraz mgr finansów i rachunkowości.  Pasjonuje się rynkami finansowymi, grą w szachy i produkcją żywności ekologicznej. W wolnym czasie trenuje biegi długodystansowe, jazdę na rowerze i uczy się języków obcych.

 

Wioletta Gajewska

Wioletta Gajewska

Z wykształcenia nauczycielka angielskiego. Interesuje się podróżami, literaturą oraz kulturą krajów anglojęzycznych. Chce by nauka angielskiego była przyjemnością.

 

Łukasz Janus

Łukasz Janus

Z wykształcenia magister wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna oraz trening sportowy. Jest instruktorem pływania, ratownikiem WOPR oraz trenerem personalnym. Jego pasją jest piłka siatkowa, której poświęca mnóstwo swojego czasu wolnego. Głównym celem jego pracy zawodowej jest rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, aby być coraz lepszym i efektywniejszym nauczycielem.

 

Agnieszka Adamska-Pietrzyk

Agnieszka Adamska Pietrzyk

Studentka pedagogiki ze specjalnością zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Jej zainteresowania wiążą się z psychoterapią. W wolnych chwilach czyta, chodzi po górach, spędza czas z rodziną. Lubi towarzystwo pozytywnych, uśmiechniętych ludzi.

 

Agnieszka Kłyk

Agnieszka Kłyk

Z wykształcenia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną oraz wychowania przedszkolnego. Lubi długie spacery, na których można uchwycić chwile zdjęciem. W szkole pełni funkcję pedagoga szkolnego oraz nauczyciela wspomagającego w klasie III.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz