“Odyseusze uczą się marzyć”

Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Informujemy, że 25 maja 2018 r.  wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych, określane jako RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych).
Radio Katowice o naszej szkole:

Zajęcia z robotyki dla dzieci i młodzieży

Od pażdziernika w naszej szkole rozpoczynają się zajęcia z robotyki dla dzieci i młodzieży.

legoEducation-logo

LEGO Education to teraz nie tylko zabawa, ale odkrywanie, wyrażanie i dzielenie się pomysłami. Uczy świata poprzez doświadczenie. Tworzymy dla uczniów atrakcyjne i nietuzinkowe zajęcia oparte o zabawę i eksperymenty związane z techniką, przyrodą, informatyką, matematyką i wieloma innymi dziedzinami. Programy LEGO Education oparte są na przykładach z życia codziennego stanowią doskonały wzorzec pracy urządzeń i maszyn. Dzieci odkrywają nowe zjawiska i doskonalą nabyte umiejętności.

Zapewniamy ciekawe, wesołe i inspirujące zajęcia rozwijające kreatywność uczestników. Już od pierwszego spotkania dzieci będą samodzielnie tworzyć konstrukcje z klocków LEGO. Na kolejnych będą rozbudowywać je o elementy elektroniczne, które wprawiają budowle w ruch. Nasze zajęcia rozwijają nie tylko logiczne myślenie i zdolności manualne, ale także poszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych.

Zajęcia w każdy Paiątek, zapisy w sekretariacie naszej szkoły.

Zapisz